Hizmetler | Mektes Enerji
 • MİMAR MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL HİZMETLERİMİZ

  Mekanik Tesisat (sıhhi-ısıtma-soğutma-havalandırma-yangın vb.) Proje, Satış ve Uygulama


  MEKTES, mekanik tesisat sistemlerinin projelendirilmesi ve uygulaması konularında profesyonel hizmet vermektedir. Bu kapsamda ; Konut projeleri, Otel projeleri, Hastane projeleri, AVM ler, Bankalar, Sosyal tesisler gibi kamu/özel binaların mekanik tesisat sistemleri ve enerji sistemlerinin;
  • Sıhhi tesisatı
  • Isıtma tesisatı
  • Soğutma tesisatı
  • Havalandırma tesisatı
  • Yangın Söndürme tesisatı
  • Doğalgaz tesisatı
  proje ve uygulaması yapılmaktadır.
  Detaylı bilgi için 0352 332 28 23 Lütfen Bizi Arayın.

  EN EKONOMİK VE EN KONFORLU ISINMA REHAU'DA !


  REHAU ile yerden ısıtma ve serinletme sistemlerinizi en başından projelendirerek size uygun en iyi çözümü sunmaktayız. İlk önce RAUWIN programıyla yerden ısıtma projenizi hazırlıyoruz, daha sonra projenize göre yerinde birebir uygulama yaparak sisteminizi çalışır hale getiriyoruz. Opsiyonel sunduğumuz oda termostatlı kontrol ile konforu maksimuma çıkarabilirsiniz. Dileyenlere sadece proje veya malzeme satışı yapmakla birlikte dileyene montaj dâhil komple anahtar teslimi hizmet verebiliyoruz. MEKTES ENERJİ ile REHAU kalitesini tercih ederek konforlu ve aynı zamanda ekonomik bir şekilde ısınabilirsiniz. REHAU yerden ısıtma sistemiyle ısınmanın keyfini çıkarın. Kaliteli hizmet almak ve yerden ısıtma projeleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
  REHAU Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  YENİ NESİL YOĞUŞMA TEKNOLOJİLERİ İLE PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN !


  Kombi ve kazanlarda yeni dönem ErP Yönetmeliğiyle başladı. Emisyon oranlarının azaltılmasıyla çevrenin korunmasını amaçlayan ErP (Energy Related Products = Enerji ile ilgili ürünler) Yönetmeliği Nisan 2018’ de ülkemizde yürürlüğe girdi. Artık ülkemizde üretilen veya ithal edilen 400 kW’ a kadarki kombi ve kazanların daha yüksek yoğuşma teknolojisine sahip olmaları zorunlu hale geldi. Yoğuşmasız kombi ve kazanların dönemi sona erdi! En yeni teknolojilere sahip Alman VIESSMANN ve Fransız CHAFFOTEAUX (Şafato) kombi-kazanları kullanarak evinizi ısıtıyoruz. Verimli ısıtma için kalite ve güveni tercih edin.

  VIESSMANN Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız
  CHAFFOTEAUX Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  YENİ ÖZELLİKLERİ VE KOLAY KULLANIMIYLA VIESSMANN KLİMALAR SİZLERİ BEKLİYOR !


  Yüksek verim sınıfına sahip A++ inverter klimanızı artık cepten kumanda edebilirsiniz. WIFI modülüyle ister evde olun ister dışarda klimanızı kolaylıkla programlayabilirsiniz. Vitoclima 200-S/HE serisi klimalarda otomatik temizleme, konforlu uyku modu ve iç ortam hava filtrasyonu sağlanmaktadır. Turbo modu ile hızlı bir şekilde istediğiniz sıcaklığa ulaşabilirsiniz. VIESSMANN split klima, multi split klima ve Vrf sistemleriyle tanışmak ve anahtar teslimi hizmetlerimizden haberdar olmak için bizi arayın.

  VIESSMANN Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  10 YIL GARANTİLİ REZERVUARLAR GEBERIT'TE !


  İsviçreli gömme rezervuarın mucidi GEBERIT kalitesi ve şık kumanda kapaklarıyla size 10 yıl garanti veriyor. Paslanmaz lineer duş kanalları ve kare süzgeçler sifonik çalışarak koku problemine kesin çözüm sağlıyor. AquaClean akıllı klozetlerle sıcaklık ayarı, kurutma ve aydınlatmayı ayarlayabilirsiniz. Klozet kapağını otomatik sensörü sayesinde elinizi dokunmadan açıp kapatabilirsiniz. AquaClean kötü kokuları otomatik havalandırmasıyla yok eder. Üstelik arzu edenler mobil uygulamayla cep telefonu üzerinden kumanda ayrıcalığına sahiptir. GEBERIT fotoselli bataryalar kendi enerjisini üretebiliyor ve kendini şarj ederek enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyor.

  GEBERIT Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  İLK TSE TESCİLLİ İTHAL MARKA SAREMICA GRANİTLER SİZLERİ BEKLİYOR !


  Porselen granit karolar %100 porselen kilinden üretilir ve porselen olmayan sırlı karolara (fayans) göre daha saftır. Fayanslara göre iki kat daha yüksek sıcaklıkta pişirildiklerinden su emme oranları çok ama çok düşüktür (%0.5’ ten az). Bu sayede kir tutmaz temizlik ve bakımı kolay olduğundan bina dış cepheleri için idealdir. Ayrıca hipoalerjeniktir, bu nedenle toz, mantar ve bakteri oluşmasına izin vermez. Hastane ve sıhhi sanayi tesislerinde kullanılabileceği gibi evinizde banyo ve mutfaklarınızda rahatça kullanabilirsiniz. SAREMICA çok geniş bir granit çeşitliliği sunmaktadır. Parlak ve mat yüzey seçenekleriyle farklı desenler ve farklı renklerde iç mekânlarda, dış mekânlarda, dış cephelerde, havuz içi ve havuz kenarlarında kullanabilirsiniz.

  SAREMICA Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  Banyolarınıza mutluluğu %100 Alman TEKNOLOJİSİYLE üretİlen HANSGROHE İLE getİrİn !


  120 yıllık üstün Alman teknolojisiyle Almanya’ da üretilen HANSGROHE lavabo, mutfak, banyo ve duş sistemleri kalite ve şıklığıyla sizleri bekliyor. Vücudunuzu ve zihninizi dinlendiren benzersiz duş deneyimi HANSGROHE’ de! Modern tasarımı ve kalitesiyle HANSGROHE ürünleri her kesimden kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor. Binlerce kombinasyon ve deneyimden sonra açığa çıkan “Comfort zone” ile istediğiniz mükemmel ölçülere sahip olabilirsiniz. “Select” teknolojisiyle bir dokunuşla suyunuza rahatça yön verebilirsiniz. Kendi kendini temizleyen ve daha az su tüketimi sağlayarak tasarruf etmenize yarayan permatörleriyle temiz ve ekonomik akış sağlayabilirsiniz. Suyun güzelliğiyle tanışmak ve bilgi almak için >>
  Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  TÜRKİYENİN İLK ve en bÜYÜK Vİtrİfİye üretİcİsİ VİTRA sadelİk ve şıklığı İle sİzlerİ beklİyor !


  Her kesimden farklı beklentilere karşılık verebilecek kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip VITRA tezgâh altı, tezgâh üstü, köşe, çanak gibi pek çok lavabo çeşidini sizlere sunuyor. Aynı zamanda Vitraclean ve Vitrahygiene teknolojileriyle kendini temizleyebilen ve zararlı bakterileri ortadan kaldıran klozetleri ve V-Care akıllı klozetleriyle VITRA sizleri kendi dünyasına çekiyor. ARTEMA enerji ve su tasarrufu sağlayan termostatik ve fotoselli bataryalarıyla sizlerin hayatını kolaylaştırıyor. Ünlü tasarımcıların elinde şekillenen zarif banyo ve lavabo dolaplarıyla farkını ortaya koyan VITRA buğulanmayan aynasıyla kullanıcı dostu olduğunu gösteriyor. Uzun ömürlü, dayanıklı ve estetik karo seramikleriyle birçok mekâna hayat veren VITRA sizleri de bu eşsiz deneyime davet ediyor.
  VITRA ile tanışmak için hemen tıklayın

  %100 çevreci ve sürdürülebilir enerji konsepti ile ısı pompaları sizlerle


  Doğa dostu sera gazı üretmeyen ısı pompası sistemleri gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmamızı sağlıyor. Isı pompaları yeryüzünde hava, su ve toprakta depolanmış ücretsiz enerjiyi evlerinize getiriyor. Isıtma, soğutma ve sıcak banyo suyu elde etmek ısı pompalarıyla artık çok kolay olacak. Yüksek COP ve EER değerleriyle NIBE ve VIESSMANN ısı pompalarıyla tanışmak için acele edin. Proje aşamasından son anahtar teslimine kadar kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz. En son teknolojiye sahip ısı pompaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  GÜVENLİ VE SORUNSUZ YAĞMUR DRENAJIYLA ÇATILARINIZ EMNİYETTE , GEBERIT SİFONİK SİSTEMİ TERCİH EDİN PİŞMAN OLMAYIN !


  GEBERIT Pluvia üstün çatı drenaj sistemiyle yağmur taşmalarına son verebilirsiniz. Sıradan yağmur iniş sisteminde PVC borularla çörtenlerden alınan yağmur suları küçük bir çatıda bile en az 3-4 iniş ile zemine deşarj edilebilmektedir. GEBERIT Pluvia sifonik sistemin de ise tek bir inişle sorunsuz bir şekilde yağmur sularını deşarj edebilirsiniz. Konvansiyonel yağmur borularının yarısı bile suyla dolmazken, sifonik sistemde borunun tamamı suyla dolu akarak hem sistemi temizlemekte hem de vakum etkisi oluşturarak basınçlı bir akışla suyu deşarj etmektedir.
  GEBERIT ile tanışmak için hemen tıklayın

  %100 HİJYENİK antİbakterİyel su boruları


  1 numaralı ihtiyacımız olan içme sularımız güvende mi? İçme suyunu tedarik eden belediyelerimiz sadece evinizin bağlantısına kadar bu güvenlikten sorumludur, geriye kalan birkaç metrelik borulardan tamamen siz sorumlusunuz. Mevcuttaki boru bağlantılarınız bakteri oluşumu için mükemmel bir ortam sunuyor. Boru ek yerlerindeki gözle görülmeyen sızıntılar bakterilerin suyunuza karışmasına neden oluyor. Ayrıca pürüzlü yüzeyleri nedeniyle kireç-tortu vb. maddelerin birikmesine ve bu sayede bakterilerin oluşmasına neden oluyorlar. Bakteri ve mikropların oluşmasını ve çoğalmasını engellemek için suyun devamlı ve hızlıca akması büyük önem taşıyor. Pe-Xa teknolojisiyle REHAU Rautitan boruları ve paslanmaz çelik GEBERIT Mapress boruları harika pürüzsüz yüzeyleri ve kaynak gerektirmeyen (bu sayede sızırmayan ve boru çapını küçültmeyen) birleştirme teknolojileriyle size en sağlıklı içme suyunu sunuyor. Asla taviz veremeyeceğimiz içme suyunda bize güvenin ve borularınız değiştirin.
  REHAU Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız
  GEBERIT Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  Sağlığınız İçİn alerjİk tozlara VACUCLEAN İle son verİn


  REHAU Vacuclean merkezi süpürge sistemiyle sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehdit eden alerjik ve mikroskobik tozlara son verin. Soldaki ilk resimde olduğu gibi merkezi ünite yaşam alanınızın dışına (bodrum vb.) yerleştirilir. Borularla prizlere kadar hattınız çekilir. Size sadece ikinci resimdeki gibi hortumu takıp süpürmek kalır. Süpürge taşıyıp belinizi ağrıtmadan 11 metreye kadar sadece hortumu çekerek süpürün. Emiş ünitesi içeride olmadığından eşinizi ve çocuklarınızı rahatsız etmeden sessizce süpürün. Mevcut süpürgenizin çekemediği ve odanıza yaydığı parçacıkları siz solumayın, yüksek emiş gücüyle bırakın Vacuclean çekip filtrelesin. Üstelik isteyen kablolu isteyen kablosuz seçeneğiyle kullanabilir.
  REHAU Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  Banyonuzda kalİte, ESTETİK ve İŞLEVSELLİĞİN öncüsü HÜPPE..!


  Bizce duş alma temizlenmenin de ötesinde bir olgudur. Bir rahatlama, bir tazelenme, hoş bir ateşleyicidir. Güne başlangıçta size güç katar. Akşam tüm düşüncelerden beyninizi arındırıp rahat bir uyku sağlar. Yeni ürün geliştirmede Hüppe duş almayı bir zevke dönüştürmeyi amaçlar. Keyif alacağınız bir duş, sonrasında olabilecek işler ile zehirlenmemelidir. Hüppe ürünleri size herşeyin en iyisini sunar. Hüppe, farklı kullanım alışkanlıklarına hitap edebilmek ve mekana uygun çözümler sunabilmek amacıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Duş almanın, temizlenmenin de ötesinde; arınma, gevşeme, tazelenme anlamına geldiği düşüncesi ile yola çıkan Hüppe, kişiye özel banyo hayallerini gerçeğe dönüştürmek üzere dizayn edilen 100’den fazla ürün seçeneği sunuyor.

  Bizi Arayın. 0352 332 28 23

  Kolay bİr şekİlde gİder olmayan her yere SANYHYRO İle WC-banyo-mutfak kurabİlİrsİnİz


  Evinizde veya ofisinize değişiklik yaparak WC-Banyo veya Mutfak ilave etmek istiyorsunuz ama altyapınız uygun değil! Gideriniz yok ve inşaat işleriyle uğraşarak kırmak-dökmek istemiyorsunuz. Üzülmeyin tek yapmanız gereken SANIHYDRO ile tanışmak. Her çeşit kullanıma uygun parçalayıcı bıçaklı veya bıçaksız pompalı sistemleriyle gider derdinize son verebilirsiniz. Yüksek kapasiteli kaliteli pompalarıyla istediğiniz yüksekliğe ve uzunluğa kadar pis sularınızı deşarj edebilirsiniz. 50 yıldır herkese evlerinin her yerine zahmetsizce WC-banyo-mutfak kurma imkânı veren SANIHYDRO Fransız mühendisliğinin kalitesini ve teknolojisini müşterilerine sunmaktadır.
  SANİHYDRO Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  Ücretsiz güneş enerjİsİ İle karlı bİr fotovoltaİk (PV) sistemler


  Güneşten gelen ücretsiz enerjiyle evinizin elektrik ihtiyacını PV sistemlerle karşılayın, tasarruf edin! Uzun ömürlü en az bakım gerektiren PV modüller konutlar için idealdir. Hiçbir atığı, gürültüsü ve çevreye zararlı sera gazı salınımı olmayan PV sistemlerle elektrik kesintilerine son verebilirsiniz. Dilerseniz şebekeden bağımsız (off-grid) sistem ya da şebeke uyumlu (on-grid) sistem kullanıp elektrik faturanızı düşürebilir veya tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede hem paranız cebinizde kalır hem de çevreye zarar vermeden enerjinizi üretmenin tadına varabilirsiniz. VIESSMANN ve PANASONİC PV modülleri 25 yıl garantili en az yerle en fazla enerjiyi üretebilen sistemlerdir.

  VIESSMANN PV Sistemlerini incelemek için tıklayınız

  Paranızı çöpe atmayın, Yatırım yapmadan önce bİr profesyonele danışın karlı çıkın !


  Bilmediğiniz bir konuda uzman olmanıza gerek yok! Bir bilene danışmak her zaman daha kolay ve ekonomiktir. Yanlış kararlar sizin en kıymetli hazineniz olan zamanınızı çalmakla birlikte paranızı da boşa harcamanıza sebep olur. Sonradan üzülmektense baştan sonucu görmek sizi mutlu edecektir. Çok ödeyip zararlı çıkmadan az ödeyip kârlı çıkın. MEKTES ENERJİ olarak uzmanlık alanlarımıza giren her konuda gerek yüz yüze gerekse telefon ya da e-posta gibi iletişim kanallarıyla hizmet vermekten mutluluk duyarız. Unutmayın, MEKTES ENERJİ müşterileri sahip olduğumuz geniş bilgi birikiminden faydalanmanın ayrıcalığına sahiptir. Tek yapmanız gereken bizi arayıp bize danışmak. Hemen arayın 0352 332 28 23
 • MÜTEAHHİT MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL HİZMETLERİMİZ

  Mekanİk Tesİsat (sıhhİ-ısıtma-soğutma-havalandırma-yangın vb.) Proje, Satış ve Uygulama


  MEKTES, mekanik tesisat sistemlerinin projelendirilmesi ve uygulaması konularında profesyonel hizmet vermektedir. Bu kapsamda ; Konut projeleri, Otel projeleri, Hastane projeleri, AVM ler, Bankalar, Sosyal tesisler gibi kamu/özel binaların mekanik tesisat sistemleri ve enerji sistemlerinin;
  • Sıhhi tesisatı
  • Isıtma tesisatı
  • Soğutma tesisatı
  • Havalandırma tesisatı
  • Yangın Söndürme tesisatı
  • Doğalgaz tesisatı
  proje ve uygulaması yapılmaktadır.
  Detaylı bilgi için 0352 332 28 23 Lütfen Bizi Arayın.

  EN EKONOMİK VE EN KONFORLU ISINMA REHAU'DA !


  REHAU ile yerden ısıtma ve serinletme sistemlerinizi en başından projelendirerek size uygun en iyi çözümü sunmaktayız. İlk önce RAUWIN programıyla yerden ısıtma projenizi hazırlıyoruz, daha sonra projenize göre yerinde birebir uygulama yaparak sisteminizi çalışır hale getiriyoruz. Opsiyonel sunduğumuz oda termostatlı kontrol ile konforu maksimuma çıkarabilirsiniz. Dileyenlere sadece proje veya malzeme satışı yapmakla birlikte dileyene montaj dâhil komple anahtar teslimi hizmet verebiliyoruz. MEKTES ENERJİ ile REHAU kalitesini tercih ederek konforlu ve aynı zamanda ekonomik bir şekilde ısınabilirsiniz. REHAU yerden ısıtma sistemiyle ısınmanın keyfini çıkarın. Kaliteli hizmet almak ve yerden ısıtma projeleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
  REHAU Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  YENİ NESİL YOĞUŞMA TEKNOLOJİLERİ İLE PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN !


  Kombi ve kazanlarda yeni dönem ErP Yönetmeliğiyle başladı. Emisyon oranlarının azaltılmasıyla çevrenin korunmasını amaçlayan ErP (Energy Related Products = Enerji ile ilgili ürünler) Yönetmeliği Nisan 2018’ de ülkemizde yürürlüğe girdi. Artık ülkemizde üretilen veya ithal edilen 400 kW’ a kadarki kombi ve kazanların daha yüksek yoğuşma teknolojisine sahip olmaları zorunlu hale geldi. Yoğuşmasız kombi ve kazanların dönemi sona erdi! En yeni teknolojilere sahip Alman VIESSMANN ve Fransız CHAFFOTEAUX (Şafato) kombi-kazanları kullanarak evinizi ısıtıyoruz. Verimli ısıtma için kalite ve güveni tercih edin.

  VIESSMANN Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız
  CHAFFOTEAUX Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  YENİ ÖZELLİKLERİ VE KOLAY KULLANIMIYLA VIESSMANN KLİMALAR SİZLERİ BEKLİYOR !


  Yüksek verim sınıfına sahip A++ inverter klimanızı artık cepten kumanda edebilirsiniz. WIFI modülüyle ister evde olun ister dışarda klimanızı kolaylıkla programlayabilirsiniz. Vitoclima 200-S/HE serisi klimalarda otomatik temizleme, konforlu uyku modu ve iç ortam hava filtrasyonu sağlanmaktadır. Turbo modu ile hızlı bir şekilde istediğiniz sıcaklığa ulaşabilirsiniz. VIESSMANN split klima, multi split klima ve Vrf sistemleriyle tanışmak ve anahtar teslimi hizmetlerimizden haberdar olmak için bizi arayın.
  VIESSMANN Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  %100 çevrecİ ve Sürdürülebİlİr enerjİ konseptİ İle ısı pompaları sİzlerle


  Doğa dostu sera gazı üretmeyen ısı pompası sistemleri gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmamızı sağlıyor. Isı pompaları yeryüzünde hava, su ve toprakta depolanmış ücretsiz enerjiyi evlerinize getiriyor. Isıtma, soğutma ve sıcak banyo suyu elde etmek ısı pompalarıyla artık çok kolay olacak. Yüksek COP ve EER değerleriyle NIBE ve VIESSMANN ısı pompalarıyla tanışmak için acele edin. Proje aşamasından son anahtar teslimine kadar kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz. En son teknolojiye sahip ısı pompaları hakkında bilgi alabilirsiniz.
  VIESSMANN Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız
  NIBE Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  GÜVENLİ VE SORUNSUZ YAĞMUR DRENAJIYLA ÇATILARINIZ EMNİYETTE , GEBERIT SİFONİK SİSTEMİ TERCİH EDİN PİŞMAN OLMAYIN !


  GEBERIT Pluvia üstün çatı drenaj sistemiyle yağmur taşmalarına son verebilirsiniz. Sıradan yağmur iniş sisteminde PVC borularla çörtenlerden alınan yağmur suları küçük bir çatıda bile en az 3-4 iniş ile zemine deşarj edilebilmektedir. GEBERIT Pluvia sifonik sistemin de ise tek bir inişle sorunsuz bir şekilde yağmur sularını deşarj edebilirsiniz. Konvansiyonel yağmur borularının yarısı bile suyla dolmazken, sifonik sistemde borunun tamamı suyla dolu akarak hem sistemi temizlemekte hem de vakum etkisi oluşturarak basınçlı bir akışla suyu deşarj etmektedir.
  GEBERIT Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  10 YIL GARANTİLİ REZERVUARLAR GEBERIT'TE !


  İsviçreli gömme rezervuarın mucidi GEBERIT kalitesi ve şık kumanda kapaklarıyla size 10 yıl garanti veriyor. Paslanmaz lineer duş kanalları ve kare süzgeçler sifonik çalışarak koku problemine kesin çözüm sağlıyor. AquaClean akıllı klozetler GEBERIT kalitesini ve teknolojisini sizlerle buluşturuyor. AquaClean akıllı klozetlerle sıcaklık ayarı, kurutma ve aydınlatmayı ayarlayabilirsiniz. Klozet kapağını otomatik sensörü sayesinde elinizi dokunmadan açıp kapatabilirsiniz. AquaClean kötü kokuları otomatik havalandırmasıyla yok eder. Üstelik arzu edenler mobil uygulamayla cep telefonu üzerinden kumanda ayrıcalığına sahiptir. GEBERIT fotoselli bataryalar jeneratörü sayesinde musluğu açtığınızda kendi enerjisini üretebiliyor ve kendini şarj ederek enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyor.
  GEBERIT Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  İLK TSE TESCİLLİ İTHAL MARKA SAREMICA GRANİTLER SİZLERİ BEKLİYOR !


  Porselen granit karolar %100 porselen kilinden üretilir ve porselen olmayan sırlı karolara (fayans) göre daha saftır. Fayanslara göre iki kat daha yüksek sıcaklıkta pişirildiklerinden su emme oranları çok ama çok düşüktür (%0.5’ ten az). Bu sayede kir tutmaz temizlik ve bakımı kolay olduğundan bina dış cepheleri için idealdir. Ayrıca hipoalerjeniktir, bu nedenle toz, mantar ve bakteri oluşmasına izin vermez. Hastane ve sıhhi sanayi tesislerinde kullanılabileceği gibi evinizde banyo ve mutfaklarınızda rahatça kullanabilirsiniz. SAREMICA çok geniş bir granit çeşitliliği sunmaktadır. Parlak ve mat yüzey seçenekleriyle farklı desenler ve farklı renklerde iç mekânlarda, dış mekânlarda, dış cephelerde, havuz içi ve havuz kenarlarında kullanabilirsiniz. Ayrıca orijinal cam mozaikler, metal mozaikler, granitten hazır kesilmiş merdiven basamakları ve rıhtları da sizleri bekliyor.
  SAREMICA Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  Seramİk Dünyasının Yenİ Markası LUXSERA (By SAREMICA) Modern Çİzgİ ve Desenlerİyle Sİzlerİ Beklİyor!


  SAREMICA güvencesiyle seramik dünyasının yeni markası LUXSERA sizlere farklı bir deneyim sunuyor. Modern tasarım ve çizgileriyle yer ve duvar seramiklerinde tam size hitap eden LUXSERA, farklı renkleriyle de sizi kendine çekebiliyor. Duvar seramikleri 30x60 ve 30x90 cm ebatlarında uygulanabilirken, yer seramikleri 60x120, 60x60 ve 45x45 olarak hem yere hem de duvara uygulanabiliyor. Kendine has dizaynıyla sizlerin beğenisine sunulan LUXSERA seramik sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Sizde göze hitap eden tasarımlarıyla kaliteyi uyguna almak istiyorsanız LUXSERA’ yı denemelisiniz.
  Detaylı bilgi ve fiyat almak için bizi arayın >>0352 332 28 23

  Banyolarınıza mutluluğu %100 Alman TEKNOLOJİSİYLE üretİlen HANSGROHE İLE getİrİn !


  120 yıllık üstün Alman teknolojisiyle Almanya’ da üretilen HANSGROHE lavabo, mutfak, banyo ve duş sistemleri kalite ve şıklığıyla sizleri bekliyor. Vücudunuzu ve zihninizi dinlendiren benzersiz duş deneyimi HANSGROHE’ de! Modern tasarımı ve kalitesiyle HANSGROHE ürünleri her kesimden kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor. Binlerce kombinasyon ve deneyimden sonra açığa çıkan “Comfort zone” ile istediğiniz mükemmel ölçülere sahip olabilirsiniz. “Select” teknolojisiyle bir dokunuşla suyunuza rahatça yön verebilirsiniz. Kendi kendini temizleyen ve daha az su tüketimi sağlayarak tasarruf etmenize yarayan permatörleriyle temiz ve ekonomik akış sağlayabilirsiniz. 1. Sınıf lavabo bataryaları, ergonomik çok fonksiyonlu mutfak bataryaları, el duşları, tepe duşları, eviyeler ve daha birçok yenilikler için sizleri showroomlarımıza bekliyoruz. Suyun güzelliğiyle tanışmak ve bilgi almak için Hemen arayın >>0352 332 28 23
  GEBERIT Ürünlerini incelemek için tıklayınız

  TÜRKİYENİN İLK ve en bÜYÜK Vİtrİfİye üretİcİsİ VİTRA sadelİk ve şıklığı İle sİzlerİ beklİyor !


  Her kesimden farklı beklentilere karşılık verebilecek kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip VITRA tezgâh altı, tezgâh üstü, köşe, çanak gibi pek çok lavabo çeşidini sizlere sunuyor. Aynı zamanda Vitraclean ve Vitrahygiene teknolojileriyle kendini temizleyebilen ve zararlı bakterileri ortadan kaldıran klozetleri ve V-Care akıllı klozetleriyle VITRA sizleri kendi dünyasına çekiyor. ARTEMA enerji ve su tasarrufu sağlayan termostatik ve fotoselli bataryalarıyla sizlerin hayatını kolaylaştırıyor. Ünlü tasarımcıların elinde şekillenen zarif banyo ve lavabo dolaplarıyla farkını ortaya koyan VITRA buğulanmayan aynasıyla kullanıcı dostu olduğunu gösteriyor. Uzun ömürlü, dayanıklı ve estetik karo seramikleriyle birçok mekâna hayat veren VITRA sizleri de bu eşsiz deneyime davet ediyor.
  VITRA ile tanışmak için hemen tıklayın

  %100 HİJYENİK antİbakterİyel su boruları


  1 numaralı ihtiyacımız olan içme sularımız güvende mi? İçme suyunu tedarik eden belediyelerimiz sadece evinizin bağlantısına kadar bu güvenlikten sorumludur, geriye kalan birkaç metrelik borulardan tamamen siz sorumlusunuz. Mevcuttaki boru bağlantılarınız bakteri oluşumu için mükemmel bir ortam sunuyor. Boru ek yerlerindeki gözle görülmeyen sızıntılar bakterilerin suyunuza karışmasına neden oluyor. Ayrıca pürüzlü yüzeyleri nedeniyle kireç-tortu vb. maddelerin birikmesine ve bu sayede bakterilerin oluşmasına neden oluyorlar. Bakteri ve mikropların oluşmasını ve çoğalmasını engellemek için suyun devamlı ve hızlıca akması büyük önem taşıyor. Pe-Xa teknolojisiyle REHAU Rautitan boruları ve paslanmaz çelik GEBERIT Mapress boruları harika pürüzsüz yüzeyleri ve kaynak gerektirmeyen (bu sayede sızırmayan ve boru çapını küçültmeyen) birleştirme teknolojileriyle size en sağlıklı içme suyunu sunuyor. Asla taviz veremeyeceğimiz içme suyunda bize güvenin ve borularınız değiştirin.
  REHAU Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız
  GEBERIT Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  Sağlığınız İçİn alerjİk tozlara VACUCLEAN İle son verİn !


  REHAU Vacuclean merkezi süpürge sistemiyle sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehdit eden alerjik ve mikroskobik tozlara son verin. Soldaki ilk resimde olduğu gibi merkezi ünite yaşam alanınızın dışına (bodrum vb.) yerleştirilir. Borularla prizlere kadar hattınız çekilir. Size sadece ikinci resimdeki gibi hortumu takıp süpürmek kalır. Süpürge taşıyıp belinizi ağrıtmadan 11 metreye kadar sadece hortumu çekerek süpürün. Emiş ünitesi içeride olmadığından eşinizi ve çocuklarınızı rahatsız etmeden sessizce süpürün. Mevcut süpürgenizin çekemediği ve odanıza yaydığı parçacıkları siz solumayın, yüksek emiş gücüyle bırakın Vacuclean çekip filtrelesin. Üstelik isteyen kablolu isteyen kablosuz seçeneğiyle kullanabilir.
  REHAU Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  Banyonuzda kalİte, ESTETİK ve İŞLEVSELLİĞİN öncüsü HÜPPE..!


  Bizce duş alma temizlenmenin de ötesinde bir olgudur. Bir rahatlama, bir tazelenme, hoş bir ateşleyicidir. Güne başlangıçta size güç katar. Akşam tüm düşüncelerden beyninizi arındırıp rahat bir uyku sağlar. Yeni ürün geliştirmede Hüppe duş almayı bir zevke dönüştürmeyi amaçlar. Keyif alacağınız bir duş, sonrasında olabilecek işler ile zehirlenmemelidir. Hüppe ürünleri size herşeyin en iyisini sunar. Hüppe, farklı kullanım alışkanlıklarına hitap edebilmek ve mekana uygun çözümler sunabilmek amacıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Duş almanın, temizlenmenin de ötesinde; arınma, gevşeme, tazelenme anlamına geldiği düşüncesi ile yola çıkan Hüppe, kişiye özel banyo hayallerini gerçeğe dönüştürmek üzere dizayn edilen 100’den fazla ürün seçeneği sunuyor.

  Bizi Arayın. 0352 332 28 23

  Kolay bİr şekİlde gİder olmayan her yere SANYHYRO İle WC-banyo-mutfak kurabİlİrsİnİz


  Evinizde veya ofisinize değişiklik yaparak WC-Banyo veya Mutfak ilave etmek istiyorsunuz ama altyapınız uygun değil! Gideriniz yok ve inşaat işleriyle uğraşarak kırmak-dökmek istemiyorsunuz. Üzülmeyin tek yapmanız gereken SANIHYDRO ile tanışmak. Her çeşit kullanıma uygun parçalayıcı bıçaklı veya bıçaksız pompalı sistemleriyle gider derdinize son verebilirsiniz. Yüksek kapasiteli kaliteli pompalarıyla istediğiniz yüksekliğe ve uzunluğa kadar pis sularınızı deşarj edebilirsiniz. 50 yıldır herkese evlerinin her yerine zahmetsizce WC-banyo-mutfak kurma imkânı veren SANIHYDRO Fransız mühendisliğinin kalitesini ve teknolojisini müşterilerine sunmaktadır.
  SANIHYDRO Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  REHAU Bİyogaz sİstemlerİ İçİn boru sİstemlerİ


  Biyogaz tesisleri organik maddelerin çürümesiyle açığa çıkan metan gazının yakılması için kurulurlar. Detaylı bir fizibilite çalışması gerektiren bu tesislerde fermantör ısıtması çok önemlidir. Fermantörler genelde 40oC sıcaklıkta işletilmektedir. Ancak son zamanlarda daha fazla gaz elde etmek için 40oC’ den büyük sıcaklıklar tercih edilmektedir. REHAU’ nun biyogaz tesisleri için özel olarak geliştirdiği borular yüksek mukavemetli, yüksek basınç ile korozyona dayanıklı, emniyetli ve uzun ömürlüdür. Ek yeri olmadığından zor şartlarda bile kolayca uygulanabilir. Biyogaz tesisiniz için REHAU boru sistemlerini tercih edin, pişman olmayın.
  REHAU Ürünleri incelemek için tıklayınız

  MTU Kojenerasyon Sİstemİ İçİn Tesİsat Uygulamaları


  Yüksek enerji maliyetleri olan endüstriyel tesisler (fabrikalar, alış-veriş merkezleri, oteller ve hastaneler) için uygulanabilen kojenerasyon ve trijenerasyon sistemleri hem elektrik hem de ısıtma-soğutma enerjisini aynı anda üreterek enerji maliyetlerinden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlıyor. Birleşik ısı ve güç sistemi (Combined Heat and Power = CHP) olarak da bilinen kojenerasyon-trijenerasyon sistemleri yüksek yatırım maliyetli olmasına rağmen geri dönüşüm süreleri oldukça kısa (1-3 yıl) olan sistemlerdir. Düşük maliyetli enerji elde etmenin yanında elektrik kesilmelerinde yaşanan voltaj ve frekans dalgalanmalarına karşı devamlı ve sabit enerji edilmesi, düşük sera gazı salınımı ve yüksek verim (%85-90 civarında) bu sistemlerin en önemli avantajlarıdır. Konvansiyonel sistemlere kıyasla %35-40 civarında bir verim artışı sağlamaktadır. Büyük tesislerin kullanımına uygun olan sistemlerin yanında küçük tesislerinde kendi enerjisini elde edebileceği mikro kojenerasyon sistemleri de giderek yaygınlaşmaktadır. Alman Mercedes-Benz motorlarıyla hizmet veren MTU Motor kojenerasyon-trijenerasyon sistemlerinde detaylı fizibilite çalışmalarıyla gerekli motor gücü seçimleriyle sizlere en iyi hizmeti veriyor.
  Bizi Arayın. 0352 332 28 23

  Ücretsiz güneş enerjİsİ İle karlı bİr fotovoltaİk (PV) sistemler


  Güneşten gelen ücretsiz enerjiyle evinizin elektrik ihtiyacını PV sistemlerle karşılayın, tasarruf edin! Uzun ömürlü en az bakım gerektiren PV modüller konutlar için idealdir. Hiçbir atığı, gürültüsü ve çevreye zararlı sera gazı salınımı olmayan PV sistemlerle elektrik kesintilerine son verebilirsiniz. Dilerseniz şebekeden bağımsız (off-grid) sistem ya da şebeke uyumlu (on-grid) sistem kullanıp elektrik faturanızı düşürebilir veya tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede hem paranız cebinizde kalır hem de çevreye zarar vermeden enerjinizi üretmenin tadına varabilirsiniz. VIESSMANN ve PANASONİC PV modülleri 25 yıl garantili en az yerle en fazla enerjiyi üretebilen sistemlerdir.

  VIESSMANN PV Sistemlerini incelemek için tıklayınız

  Paranızı çöpe atmayın, Yatırım yapmadan önce bİr profesyonele danışın karlı çıkın !


  Bilmediğiniz bir konuda uzman olmanıza gerek yok! Bir bilene danışmak her zaman daha kolay ve ekonomiktir. Yanlış kararlar sizin en kıymetli hazineniz olan zamanınızı çalmakla birlikte paranızı da boşa harcamanıza sebep olur. Sonradan üzülmektense baştan sonucu görmek sizi mutlu edecektir. Çok ödeyip zararlı çıkmadan az ödeyip kârlı çıkın. MEKTES ENERJİ olarak uzmanlık alanlarımıza giren her konuda gerek yüz yüze gerekse telefon ya da e-posta gibi iletişim kanallarıyla hizmet vermekten mutluluk duyarız. Unutmayın, MEKTES ENERJİ müşterileri sahip olduğumuz geniş bilgi birikiminden faydalanmanın ayrıcalığına sahiptir. Tek yapmanız gereken bizi arayıp bize danışmak. Bizi arayın >>0352 332 28 23
 • BİREYSEL MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL HİZMETLERİMİZ

  EN EKONOMİK VE EN KONFORLU ISINMA REHAU'DA !


  REHAU ile yerden ısıtma ve serinletme sistemlerinizi en başından projelendirerek size uygun en iyi çözümü sunmaktayız. İlk önce RAUWIN programıyla yerden ısıtma projenizi hazırlıyoruz, daha sonra projenize göre yerinde birebir uygulama yaparak sisteminizi çalışır hale getiriyoruz. Opsiyonel sunduğumuz oda termostatlı kontrol ile konforu maksimuma çıkarabilirsiniz. Dileyenlere sadece proje veya malzeme satışı yapmakla birlikte dileyene montaj dâhil komple anahtar teslimi hizmet verebiliyoruz. REHAU yerden ısıtma sistemiyle ısınmanın keyfini çıkarın.
  REHAU Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  YENİ NESİL YOĞUŞMA TEKNOLOJİLERİ İLE PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN !


  Kombi ve kazanlarda yeni dönem ErP Yönetmeliğiyle başladı. Emisyon oranlarının azaltılmasıyla çevrenin korunmasını amaçlayan ErP (Energy Related Products = Enerji ile ilgili ürünler) Yönetmeliği Nisan 2018’ de ülkemizde yürürlüğe girdi. Artık ülkemizde üretilen veya ithal edilen 400 kW’ a kadarki kombi ve kazanların daha yüksek yoğuşma teknolojisine sahip olmaları zorunlu hale geldi. Yoğuşmasız kombi ve kazanların dönemi sona erdi! En yeni teknolojilere sahip Alman VIESSMANN ve Fransız CHAFFOTEAUX (Şafato) kombi-kazanları kullanarak evinizi ısıtıyoruz. Verimli ısıtma için kalite ve güveni tercih edin.
  VIESSMANN Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız
  CHAFFOTEAUX Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  YENİ ÖZELLİKLERİ VE KOLAY KULLANIMIYLA VIESSMANN KLİMALAR SİZLERİ BEKLİYOR !


  Yüksek verim sınıfına sahip A++ inverter klimanızı artık cepten kumanda edebilirsiniz. WIFI modülüyle ister evde olun ister dışarda klimanızı kolaylıkla programlayabilirsiniz. Vitoclima 200-S/HE serisi klimalarda otomatik temizleme, konforlu uyku modu ve iç ortam hava filtrasyonu sağlanmaktadır. Turbo modu ile hızlı bir şekilde istediğiniz sıcaklığa ulaşabilirsiniz. VIESSMANN split klima, multi split klima ve Vrf sistemleriyle tanışmak ve anahtar teslimi hizmetlerimizden haberdar olmak için bizi arayın.

  VIESSMANN Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  %100 Çevrecİ ve Sürdürülebİlİr Enerjİ Konseptİyle Isı Pompaları Sİzlerle !


  Doğa dostu sera gazı üretmeyen ısı pompası sistemleri gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmamızı sağlıyor. Isı pompaları yeryüzünde hava, su ve toprakta depolanmış ücretsiz enerjiyi evlerinize getiriyor. Isıtma, soğutma ve sıcak banyo suyu elde etmek ısı pompalarıyla artık çok kolay olacak. Yüksek COP ve EER değerleriyle NIBE ve VIESSMANN ısı pompalarıyla tanışmak için acele edin. Proje aşamasından son anahtar teslimine kadar kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

  NIBE Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  10 YIL GARANTİLİ REZERVUARLAR GEBERIT'TE !


  İsviçreli gömme rezervuarın mucidi GEBERIT kalitesi ve şık kumanda kapaklarıyla size 10 yıl garanti veriyor. Paslanmaz lineer duş kanalları ve kare süzgeçler sifonik çalışarak koku problemine kesin çözüm sağlıyor. AquaClean akıllı klozetler GEBERIT kalitesini ve teknolojisini sizlerle buluşturuyor. AquaClean akıllı klozetlerle sıcaklık ayarı, kurutma ve aydınlatmayı ayarlayabilirsiniz. Klozet kapağını otomatik sensörü sayesinde elinizi dokunmadan açıp kapatabilirsiniz. AquaClean kötü kokuları otomatik havalandırmasıyla yok eder. Üstelik arzu edenler mobil uygulamayla cep telefonu üzerinden kumanda ayrıcalığına sahiptir. GEBERIT fotoselli bataryalar jeneratörü sayesinde musluğu açtığınızda kendi enerjisini üretebiliyor ve kendini şarj ederek enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyor.
  GEBERIT Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  %100 HİJYENİK antİbakterİyel su boruları


  1 numaralı ihtiyacımız olan içme sularımız güvende mi? İçme suyunu tedarik eden belediyelerimiz sadece evinizin bağlantısına kadar bu güvenlikten sorumludur, geriye kalan birkaç metrelik borulardan tamamen siz sorumlusunuz. Mevcuttaki boru bağlantılarınız bakteri oluşumu için mükemmel bir ortam sunuyor. Boru ek yerlerindeki gözle görülmeyen sızıntılar bakterilerin suyunuza karışmasına neden oluyor. Ayrıca pürüzlü yüzeyleri nedeniyle kireç-tortu vb. maddelerin birikmesine ve bu sayede bakterilerin oluşmasına neden oluyorlar. Bakteri ve mikropların oluşmasını ve çoğalmasını engellemek için suyun devamlı ve hızlıca akması büyük önem taşıyor. Pe-Xa teknolojisiyle REHAU Rautitan boruları ve paslanmaz çelik GEBERIT Mapress boruları harika pürüzsüz yüzeyleri ve kaynak gerektirmeyen (bu sayede sızırmayan ve boru çapını küçültmeyen) birleştirme teknolojileriyle size en sağlıklı içme suyunu sunuyor. Asla taviz veremeyeceğimiz içme suyunda bize güvenin ve borularınız değiştirin.
  REHAU Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız
  GEBERIT Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  Sağlığınız İçİn alerjİk tozlara VACUCLEAN İle son verİn


  REHAU Vacuclean merkezi süpürge sistemiyle sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehdit eden alerjik ve mikroskobik tozlara son verin. Soldaki ilk resimde olduğu gibi merkezi ünite yaşam alanınızın dışına (bodrum vb.) yerleştirilir. Borularla prizlere kadar hattınız çekilir. Size sadece ikinci resimdeki gibi hortumu takıp süpürmek kalır. Süpürge taşıyıp belinizi ağrıtmadan 11 metreye kadar sadece hortumu çekerek süpürün. Emiş ünitesi içeride olmadığından eşinizi ve çocuklarınızı rahatsız etmeden sessizce süpürün. Mevcut süpürgenizin çekemediği ve odanıza yaydığı parçacıkları siz solumayın, yüksek emiş gücüyle bırakın Vacuclean çekip filtrelesin. Üstelik isteyen kablolu isteyen kablosuz seçeneğiyle kullanabilir.
  REHAU Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  İLK TSE TESCİLLİ İTHAL MARKA SAREMICA GRANİTLER SİZLERİ BEKLİYOR !


  Porselen granit karolar %100 porselen kilinden üretilir ve porselen olmayan sırlı karolara (fayans) göre daha saftır. Fayanslara göre iki kat daha yüksek sıcaklıkta pişirildiklerinden su emme oranları çok ama çok düşüktür (%0.5’ ten az). Bu sayede kir tutmaz temizlik ve bakımı kolay olduğundan bina dış cepheleri için idealdir. Ayrıca hipoalerjeniktir, bu nedenle toz, mantar ve bakteri oluşmasına izin vermez. Hastane ve sıhhi sanayi tesislerinde kullanılabileceği gibi evinizde banyo ve mutfaklarınızda rahatça kullanabilirsiniz. SAREMICA çok geniş bir granit çeşitliliği sunmaktadır. Parlak ve mat yüzey seçenekleriyle farklı desenler ve farklı renklerde iç mekânlarda, dış mekânlarda, dış cephelerde, havuz içi ve havuz kenarlarında kullanabilirsiniz. Ayrıca orijinal cam mozaikler, metal mozaikler, granitten hazır kesilmiş merdiven basamakları ve rıhtları da sizleri bekliyor.
  SAREMICA Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

  Banyolarınıza mutluluğu %100 Alman TEKNOLOJİSİYLE üretİlen HANSGROHE İLE getİrİn !


  120 yıllık üstün Alman teknolojisiyle Almanya’ da üretilen HANSGROHE lavabo, mutfak, banyo ve duş sistemleri kalite ve şıklığıyla sizleri bekliyor. Vücudunuzu ve zihninizi dinlendiren benzersiz duş deneyimi HANSGROHE’ de! Modern tasarımı ve kalitesiyle HANSGROHE ürünleri her kesimden kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor. Binlerce kombinasyon ve deneyimden sonra açığa çıkan “Comfort zone” ile istediğiniz mükemmel ölçülere sahip olabilirsiniz. “Select” teknolojisiyle bir dokunuşla suyunuza rahatça yön verebilirsiniz. Kendi kendini temizleyen ve daha az su tüketimi sağlayarak tasarruf etmenize yarayan permatörleriyle temiz ve ekonomik akış sağlayabilirsiniz. 1. Sınıf lavabo bataryaları, ergonomik çok fonksiyonlu mutfak bataryaları, el duşları, tepe duşları, eviyeler ve daha birçok yenilikler için sizleri showroomlarımıza bekliyoruz.
  HANSGROHE Ürünleri incelemek için tıklayınız

  TÜRKİYENİN İLK ve en bÜYÜK Vİtrİfİye üretİcİsİ VİTRA sadelİk ve şıklığı İle sİzlerİ beklİyor !


  Her kesimden farklı beklentilere karşılık verebilecek kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip VITRA tezgâh altı, tezgâh üstü, köşe, çanak gibi pek çok lavabo çeşidini sizlere sunuyor. Aynı zamanda Vitraclean ve Vitrahygiene teknolojileriyle kendini temizleyebilen ve zararlı bakterileri ortadan kaldıran klozetleri ve V-Care akıllı klozetleriyle VITRA sizleri kendi dünyasına çekiyor. ARTEMA enerji ve su tasarrufu sağlayan termostatik ve fotoselli bataryalarıyla sizlerin hayatını kolaylaştırıyor. Ünlü tasarımcıların elinde şekillenen zarif banyo ve lavabo dolaplarıyla farkını ortaya koyan VITRA buğulanmayan aynasıyla kullanıcı dostu olduğunu gösteriyor. Uzun ömürlü, dayanıklı ve estetik karo seramikleriyle birçok mekâna hayat veren VITRA sizleri de bu eşsiz deneyime davet ediyor. VITRA ile tanışmak için
  VITRA Ürünleri incelemek için tıklayınız

  Banyonuzda kalİte, ESTETİK ve İŞLEVSELLİĞİN öncüsü HÜPPE..!


  Bizce duş alma temizlenmenin de ötesinde bir olgudur. Bir rahatlama, bir tazelenme, hoş bir ateşleyicidir. Güne başlangıçta size güç katar. Akşam tüm düşüncelerden beyninizi arındırıp rahat bir uyku sağlar. Yeni ürün geliştirmede Hüppe duş almayı bir zevke dönüştürmeyi amaçlar. Keyif alacağınız bir duş, sonrasında olabilecek işler ile zehirlenmemelidir. Hüppe ürünleri size herşeyin en iyisini sunar. Hüppe, farklı kullanım alışkanlıklarına hitap edebilmek ve mekana uygun çözümler sunabilmek amacıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Duş almanın, temizlenmenin de ötesinde; arınma, gevşeme, tazelenme anlamına geldiği düşüncesi ile yola çıkan Hüppe, kişiye özel banyo hayallerini gerçeğe dönüştürmek üzere dizayn edilen 100’den fazla ürün seçeneği sunuyor.

  Bizi Arayın. 0352 332 28 23

  Kolay bİr şekİlde gİder olmayan her yere SANYHYRO İle WC-banyo-mutfak kurabİlİrsİnİz


  Evinizde veya ofisinize değişiklik yaparak WC-Banyo veya Mutfak ilave etmek istiyorsunuz ama altyapınız uygun değil! Gideriniz yok ve inşaat işleriyle uğraşarak kırmak-dökmek istemiyorsunuz. Üzülmeyin tek yapmanız gereken SANIHYDRO ile tanışmak. Her çeşit kullanıma uygun parçalayıcı bıçaklı veya bıçaksız pompalı sistemleriyle gider derdinize son verebilirsiniz. Yüksek kapasiteli kaliteli pompalarıyla istediğiniz yüksekliğe ve uzunluğa kadar pis sularınızı deşarj edebilirsiniz. 50 yıldır herkese evlerinin her yerine zahmetsizce WC-banyo-mutfak kurma imkânı veren SANIHYDRO Fransız mühendisliğinin kalitesini ve teknolojisini müşterilerine sunmaktadır.
  SANIHYDRO Ürünleri incelemek için tıklayınız

  Ücretsiz güneş enerjİsİ İle karlı bİr fotovoltaİk (PV) sistemler


  Güneşten gelen ücretsiz enerjiyle evinizin elektrik ihtiyacını PV sistemlerle karşılayın, tasarruf edin! Uzun ömürlü en az bakım gerektiren PV modüller konutlar için idealdir. Hiçbir atığı, gürültüsü ve çevreye zararlı sera gazı salınımı olmayan PV sistemlerle elektrik kesintilerine son verebilirsiniz. Dilerseniz şebekeden bağımsız (off-grid) sistem ya da şebeke uyumlu (on-grid) sistem kullanıp elektrik faturanızı düşürebilir veya tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede hem paranız cebinizde kalır hem de çevreye zarar vermeden enerjinizi üretmenin tadına varabilirsiniz. VIESSMANN ve PANASONİC PV modülleri 25 yıl garantili en az yerle en fazla enerjiyi üretebilen sistemlerdir.

  VIESSMANN PV Sistemlerini incelemek için tıklayınız

  Paranızı çöpe atmayın, Yatırım yapmadan önce bİr profesyonele danışın karlı çıkın !


  Bilmediğiniz bir konuda uzman olmanıza gerek yok! Bir bilene danışmak her zaman daha kolay ve ekonomiktir. Yanlış kararlar sizin en kıymetli hazineniz olan zamanınızı çalmakla birlikte paranızı da boşa harcamanıza sebep olur. Sonradan üzülmektense baştan sonucu görmek sizi mutlu edecektir. Çok ödeyip zararlı çıkmadan az ödeyip kârlı çıkın. MEKTES ENERJİ olarak uzmanlık alanlarımıza giren her konuda gerek yüz yüze gerekse telefon ya da e-posta gibi iletişim kanallarıyla hizmet vermekten mutluluk duyarız. Unutmayın, MEKTES ENERJİ müşterileri sahip olduğumuz geniş bilgi birikiminden faydalanmanın ayrıcalığına sahiptir. Tek yapmanız gereken bizi arayıp bize danışmak.
  Hemen arayın >>0352 332 28 23